اعزام به تعمیرگاه موبایل:

تعمیرات موبایل شما در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به همراه ارائه :

ثبت سفارش تعمیر

نحوه ارائه خدمات آنلاین در مرکز تعمیر سیب فون

تعمیر موبایل آنلاین خدمات جذابی است که توسط این مرکز ارائه می‌شود. در ابتدا لازم است برای شفاف‌تر شدن هر چه بیشتر، روند ارائه خدمات مرکز تعمیرات موبایل که به‌صورت آنلاین خدمات تعمیر موبایل در محل مانند تعمیرات آیفون و سایر گوشی موبایل ارائه می‌کند را شرح دهیم. این پروسه قدم به قدم به شرحی است که در ادامه می‌آید:

ثبت سفارش: در این مرحله شما از هزینه تعمیر گوشی خود مطلع می‌شوید. برای این کار لازم است ابتدا به صفحه ثبت درخواست تعمیرات تلفن همراه مراجعه کنید و یا از طریق خدمات تعمیر تلفنی موبایل استفاده کنید و به‌صورت تلفنی با کارشناسان این بخش تماس بگیرید. شماره تماس 09124123580 است که باید مشکل گوشی خود را برای آن شرح دهید.

ارجاع پیک موتوری: اگر قیمت تعمیرات موبایل برای شما مقرون به‌صرفه و راضی کننده بود، تمایل برای تعمیر را اعلام می‌کنید. سپس گوشی شما در محل کار یا زندگی‌تان توسط پیک موتوری شرکت دریافت شده و برای انجام تعمیرات به کارگاه متخصصان منتقل می‌شود.

تعمیر موبایل: گوشی شما طی 24 تا 48 ساعت توسط تعمیرکاران شرکت تعمیر شده و در این مدت کوتاه تمامی مشکلات بررسی و رفع می‌گردد.

تحویل گوشی به مشتری: برعکس مرحلة قبل در این مرحله گوشی تعمیر شده توسط پیک موتوری مجدد به مشتری بازگردانده می‌شود.

گارانتی تعمیرات و گارانتی اصالت قطعات: در مرکز سیب فون خدمات تعمیرات موبایل با تضمین اصالت قطعات و گارانتی تعمیرات توسط تعمیرکاران حرفه ای و ماهر انجام می‌شود. همچنین در صورتی که بعد از تعمیر گوشی و تحویل آن دچار هرگونه مشکلی شدید، می‌توانید از خدمات این شرکت تا زمان حل شدن مشکل به‌صورت رایگان بهره ببرید.

پرداخت هزینه: هزینه‌های تعمیر موبایل بعد از پایان یافتن روند تعمیر گوشی موبایل از مشتریان گرامی دریافت می‌شود.