عیب یابی و تعمیر آنلاین موبایل:

تعمیر موبایل آنلاین خدمت دیگر است که توسط موبایل متین ارائه می‌شود.  ابتدا لازم است توضیح مختصری درباره روند اجرای  تعمیر انلاین و چگونگی آن شرح دهیم : این پروسه قدم به قدم به شرحی است که در ادامه می‌آید:

ثبت سفارش: در این مرحله شما از هزینه تعمیر گوشی خود مطلع می‌شوید. برای این کار لازم است ابتدا به صفحه ثبت درخواست تعمیرات تلفن همراه مراجعه کنید و یا از طریق خدمات تعمیر تلفنی موبایل استفاده کنید و به‌صورت تلفنی با کارشناسان این بخش تماس بگیرید. شماره تماس 09124123580 و 02177678062 است که باید مشکل گوشی خود را برای آن شرح دهید.در این مواقع سعی میشود با راهنمایی مشکل شما مرتفع شود در غیر این صورت باید به صورت حضوری گوشی تعمیر شود. که شامل مراحل زیر میشود

ارجاع پیک موتوری: اگر قیمت تعمیرات موبایل برای شما مقرون به‌صرفه و راضی کننده بود، تمایل برای تعمیر را اعلام می‌کنید. سپس گوشی شما در محل کار یا زندگی‌تان توسط پیک موتوری شرکت دریافت شده و برای انجام تعمیرات به کارگاه متخصصان منتقل می‌شود.

تعمیر موبایل: گوشی شما طی 24 تا 48 ساعت توسط تعمیرکاران شرکت تعمیر شده و در این مدت کوتاه تمامی مشکلات بررسی و رفع می‌گردد.

تحویل گوشی به مشتری: برعکس مرحله قبل در این مرحله گوشی تعمیر شده توسط پیک موتوری مجدد به مشتری بازگردانده می‌شود.

گارانتی تعمیرات و گارانتی اصالت قطعات: در مرکز تعمیرات موبایل خدمات تعمیرات موبایل با تضمین اصالت قطعات و گارانتی تعمیرات توسط تعمیرکاران حرفه ای و ماهر انجام می‌شود. همچنین در صورتی که بعد از تعمیر گوشی و تحویل آن دچار هرگونه مشکلی شدید، می‌توانید از خدمات این شرکت تا زمان حل شدن مشکل به‌صورت رایگان بهره ببرید.

پرداخت هزینه: هزینه‌های تعمیر موبایل بعد از پایان یافتن روند تعمیر گوشی موبایل از مشتریان گرامی دریافت می‌شود.

 

اعزام به تعمیر گاه 

نمونه یک سایت خارجی محبوب در روند تعمیر مویابل


مشاوره آنلاین

تعمیر موبایل عیب یابی تعمیر آنلاین تعمییرات موبایل تعمیرگاه مجاز سپاه سیبفون

تعمیر موبایل عیب یابی تعمیر آنلاین تعمییرات موبایل تعمیرگاه مجاز سپاه سیبفون