گیفت کارت و شارژ اپل ایدی:

نوعی کارت فیزیکی یا مجازی است که با تهیه گیفت کارت یک اعتبار مجازی به حساب افراد با وارد نمودن یک کد داده می شود.

این کارت ها دقیقا همانند کارت شارژ همراه اول یا ایرانسل می باشد که با تهیه آنها یک مبلغ خاص روی کارت نوشته شده است و دارای یک کد می باشد. اعتبار شما با وارد نمودن آن کد به همان مقداری که روی کارت نوشته شده است شارژ می شودو میتوانید از کمپانی یا آپ استور های مختلف خرید های مجازی یا خرید کالای فیزیکی و یا حتی خدمات الکترونیکی نظیر بازی، برنامه ، کتاب، فیلم،موسیقی و… دریافت کنید.این کارت ها همانطور که از نامش پیداست مخصوص هدیه دادن است و قابل پس دادن یا انتقال دادن به دیگران نیست. گیفت کارت برای هر کمپانی یا استور مخصوص، نام مخصوص به خود را دارد. برای مثال گیفت کارت آیتونز قابل استفاده در استور آیتونز یا اپ استور بوده، گیفت کارت گوگل پلی یا اندروید مارکت در استور گوگل پلی، گیفت کارت مایکروسافت در استور مایکروسافت، گیفت کارت آمازون در استور آمازون، گیفت کارت پلی استیشن در استور سونی و …

 

گیفت کارت آیتونز itunes gift card یا گیفت کارت اپل از محبوب ترین گیفت کارت ها در دنیای امروز است که در آپ استور آیتونز ، آی بوک استور، مک آپ استور قابل استفاده است‌و بیشترین کاربرد را بر روی دستگاه های اپل مانند: آیفون، آیپد، آیپاد، مک دارد.

گیفت کارت ها در مقادیر ۱۰ دلاری ، ۱۵ دلاری، ۲۵ دلاری، ۵۰ دلاری ، ۱۰۰ دلاری ‌و در برخی موارد مقادیر سفارشی فروشگاه ها و بالاتر از ۵۰۰دلار و یا حتی ۱۰۰۰ دلار عرضه می شود.

گیفت کارت آیتونز امریکا محبوب ترین و پرطرفدارترین گیفت کارت های آیتونز می باشد که حتی افراد از دیگر کشورها مثل کانادا، انگلستان، استرالیا، و حتی ایران ترجیح می دهند گیفت کارت آیتونز آمریکا را خریداری و شارژ نمایند.

گیفت کارت آیتونز تنها در اپل ای دی امریکای وریفای شده شارژ می شود. این گیفت کارت ها بیشترین دسترسی را برای بهترین استور امریکا که دارای بهترین و بیشترین خدمات الکترونیکی نظیر کتاب، بازی، فیلم، موزیک، برنامه و … را فراهم می کند.

گیفت کارت های امریکا در دو نوع فیزیکی و الکترونیکی توسط شرکت اپل عرضه می شود که هنگام خرید باید دقت لازم را به عمل بیاوریم. زیرا تعداد گیفت کارت های دزدی ، گیفت کارت های فتوشاپی و گیفت کارت های خریداری شده با کردیت کارت های دزدی ایران بسیار شده است و باید دقت داشت اگر با استفاده از گیفت کارت های دزدی اکانت خود را شارژ کنید اپل اکانت شما را بلاک و مسدود می کند و شما به هیچ عنوان قادر به بازگشایی اکانت خود نمی باشید.

سفارش گیفت کارت و شارژ اپل ایدی

خرید مطمئن گیفت کارت را به ما بسپارید